Літописи вогню та крові

Targaryen sigil

Збірка творів, викладена тут, за задумом Дж.Р.Р. Мартина написана архімаестром Гільдайном про деякі епізоди історії Таргарієнів. Читати їх немає сенсу раніше ознайомлення з основною епопеєю, принаймні з її першим романом “Гра престолів”.

Переклад В.Бродового, 2013-18 р.
Оновлені редакції повістей від 13.06.2018,
об'єднані у збірку під спільною обкладинкою.

Викачуйте текст перекладу в різних форматах (правою кнопкою зберегти файл, вказаний за посиланням):

Автор обіцяє, що невдовзі буде видано велику книгу “Вогнем та кров’ю”, куди ввійде вся написана ним історія Таргарієнів. Поки що ж до збірки входять її окремі фрагменти у вигляді невеличких повістей, опублікованих автором окремо у різні роки та зібраних перекладачем у хронологічній послідовності подій:

  1. Сини дракона (The Sons of the Dragon) — життя та діяння королів Аеніса та Маегора, синів Аегона Завойовника та його наступників на Залізному Престолі.
  2. Лукавий принц (The Rogue Prince) — життя та діяння принца Даемона Таргарієна, брата короля Візериса I, у роки, що передували “Танку драконів”, а також супутні події.
  3. Принцеса і королева (The Princess and the Queen) — літопис “Танку драконів”, найжахливішого династійного розбрату в історії Таргарієнів, що відбувся приблизно за двісті років до початку подій “Пісні льоду та вогню”.